top of page
  • LAS Barje

Planinsko društvo Horjul vabi na potep

Spoštovani, zgodila so se rahla sproščanja, tako vas v nedeljo vabimo na potep v okolico Žažarja na Rupe pa seveda še nekatere druge vzpetine. Dobimo se na Vrzdencu pri trgovini ob 8. uri. Med opremo morajo biti lažji pohodni čevlji s profiliranim podplatom, dobra volja, oblačila glede na razmere, priporočljivo pohodne palice. Za pot bomo potrebovali okvirno 4 ure. Upoštevati pa bo treba še vedno veljavne ukrepe, kot so število udeležencev na skupino, 2 m najkrajša razdalja med udeleženci, dovolj velik razmik med skupinami pa seveda brez medsebojne izmenjave dobrin. Napovedujemo dogodke (v kolikor bodo dovolj sproščeni ukrepi): 7. marec Polhograjska gora

  1. marec urejanje planinskih poti v našem skrbništvu

Korona in predpisani ukrepi so imeli svoje učinke pa si vseeno poglejte utrinke doživetij in izletov, ki smo jih opravili skupaj.

Z najmanj stroški in najhitreje uredite članstvo v našem planinskem društvu neposredno v pisarni v času uradnih ur, delovne srede v letnem času med 20. in 21. uro, v zimskem pa od 19. do 20. ure, vendar zaradi omejitev priporočamo nakazilo članarine pa seveda pravočasno obvestilo o urejenem nakazilu vključno s seznamom članov, za katere je bilo izvedeno nakazilo, da v času uradnih ur lahko le prevzamete markice in kar je še treba. Bančno obvestilo ima običajno vsaj en teden zamude pa tudi le v posebnih primerih ocenimo, na katere člane se nanaša.

Donirajte za dejavnost društva iz dohodnine Planinsko društvo Horjul je društvo v javnem interesu na področju športa in zato lahko pridobi donacijo iz dohodnine, od katere po novem do 1 % lahko zavezanci za dohodnino namenijo za delovanje društev. Obrazec si prenesete, vpišete svoje podatke in izpolnjenega dostavite vaši izpostavi FURSa. Poleg predvidenih dejavnosti iz društvenega plana vas vabimo, da se udeležite še drugih naših dejavnosti, kot so: - Lazarji - planinski krožek - varstvo narave - urejanje planinskih poti - Metrel pohodniki. Pridružite se nam, seveda pa povabite svojce, prijatelje in znance, da se nam pridružijo, na naših spletnih straneh najdete tudi informacijo o članarini. Prispevka za kritje stroškov skupnega prevoza so oproščeni otroci, POd oziroma PO člani, ki jih vzamejo s seboj starši (vsi morajo biti člani Planinskega društva Horjul) na planinski izlet v organizaciji našega društva. Elektronski poštni predal <info@pd-horjul.si>.je namenjen, da nam sporočite vtise, kot tudi pripombe, predloge, mnenja o delovanju našega društva, na urejenost naših planinskih poti, na minule akcije ali za nove dejavnosti. Pojdite z nami PLANINSKO DRUŠTVO HORJUL

Comments


bottom of page